SHEVAFEST та БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ТИ НЕ ОДИН» зібрали дитячі мрії
07.07.2018
Fund

SHEVAFEST та БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ТИ НЕ ОДИН» зібрали дитячі мрії

7 липня в Каневі на Форумі Ukrainian ID зустрілися дорослі діячі-мрійники, які мають на меті знайти відповіді на актуальні для України питання, а також відновити Канів на туристичній мапі світу та добудувати шевченківський центр.

Благодійна організація «Ти не один» Благодійний фонд 1+1 Медіа» і проект Здійсни мрію також приєдналися до Форуму, щоб звернути увагу суспільства на гуманітарну проблему, яка нам здається значно глобальнішою всіх економічних і політичних труднощів. У нас росте покоління, де діти плутають бажання і мрії, і згідно проведеного соціологічного дослідження лише 10% хворих і 5% здорових дітей із 100% опитаних мають безмежні мрії.

Навряд чи, люди без мрії, зможуть розвивати майбутнє, про яке ми багато говоримо та дискутуємо. Арт-марафон #МояДитячаМрія, ініційований 1+1 медіа, направлений на те, щоб змінити цю ситуацію.

У Каневі Фонд поширив наш Арт-марафон #МояДитячаМрія та зібрав мрії дітей, щоб вони доєдналися до інших і стали частиною великого кольорового променю зі 100 000 малюнків, який буде напередодні Нового року відправлено до зірок.

Ми побачили надзвичайні ілюстрації та слова, наприклад один хлопчик намалював свою мрію – бути як Гаррі Потер – добрим чарівником, літати та рятувати усіх котиків та собачок, а ще була мрія поїхати на справжні палеонтологічні розкопки, побачити море. Була і спільна мрія від команди дітей, які захотіли вилікувати усіх від тяжких хвороб та зробити людей щасливими. Діти Канева стараються мріяти без меж і без умовностей, вони вірять, що їх малюнки мрій полетять до Всесвіту та обов’язково знайдуться чарівники, що допоможуть їм втілити ці мрії у життя.

Ми впевнені, якщо вірити, не здаватися, йти за своєю мрією - все здійсниться !

Наш Арт-марафон #МояДитячаМрія вже в вересні охопить Одесу та Луцьк, та до грудня завітає у ще 5 міст України!