Сенічкін і Лобода влаштували благодійну прем’єру «Монстрів на канікулах-3» для 150 дітей
23.07.2018
Fund

Сенічкін і Лобода влаштували благодійну прем’єру «Монстрів на канікулах-3» для 150 дітей

Днями у кінотеатрі Оскар в Києві відбувся благодійний показ мультфільму «Монстри на канікулах-3». На нього завітали 150 дітей – це маленькі пацієнти Охматдиту та підопічні Артеку – діти-переселенці та діти ветеранів АТО.

Їх зустрічав ведучий Сніданку з 1+1 Руслан Сенічкін, український голос Вовка Вейна та Саша Лобода, фея проекту Здійсни мрію, ведуча Профутболу на 2+2.

Разом ця велика компанія переглянули мультик, поласували попкорном з компотом,пофоткалися та намалювалимрії!

Враженнями від спілкування з дітьми поділився Руслан Сенічкін: «Діти-мрійники є. З ними просто треба поговорити про їх великі бажання і відкрити уяву. Одна дівчинка, Марія, зізналася, що хоче дістатися неба на повітряній кулі, а інша дівчинка, Юля – мріє сісти на космічний корабель і полетіти на місяць. Уявляєте, дівчинка мислить про це серйозно! Не просто хоче заснути і десь уві сні потрапити на місяць, а вона дійсно по-справжньому бажає здійснити цю мрію – продумує план. Коли дитина живе цією мрією, другорядними стають обставини. Маленькі пацієнти звикли постійно бути з катетерами на тілі, відчувати біль... Але завдяки мрії у них є мотивація жити далі, нагода усміхатися, мати надію, боротися і не зупинятися».

Безліч спільних селфі, відео трансляцій у соцмережі та зізнань про мрії і захват від мультфільму! – юні артеківці, які завітали на показ, не могли стримати емоцій – «Я дивилася усі частини цього мультику і мріяла побачити продовження! І от сьогодні ця моя маленька мрія здійснилася, ще й у компанії кращих друзів!» - ділиться 14-річна Настя з МДЦ «Артек».

Після показу на дітлахів чекали подаруночки від «Монстрів» та кольорові олівці і папір, аби вони намалювали власні мріїі долучилися до арт-марафону #МояДитячаМрія.

«Найбільше мені запам’яталасямрія хлопчика,який намалював свій дім і родину. Він вже давно заходиться у лікарні і просто мріє поїхати додому.Дуже шкода таких діток і всім серцем хочу аби вони вилікувалися» -сказала розчулена фея проекту Здійсни мрію Олександра Лобода.

Після благодійного показу до арт-марафону приєдналися понад пів сотні малюнків мрій. Усі вони стануть частиною Кольорового променю зі100 000 дитячих мрій, який наприкінці року злетить до зірок у Всесвіт, аби надихнути мріяти ще більше дітлахів.

І ми закликаємо кожного долучитися до великого арт-марафону – потрібно лише намалювати свою дитячу мрію іопублікувати її під хештегом #МояДитячаМрія

Надихайте дітей мріяти і вірити в себе і в дива!

Сюжет Сніданку з 1+1 – https://www.youtube.com/watch?v=3yJVIdkbU4A