Агрохолдинг «Астарта-Київ» та Національний центр управління та випробувань космічних засобів стали чарівником для маленької Даринки Мостової
22.04.2019
Guardianship

Агрохолдинг «Астарта-Київ» та Національний центр управління та випробувань космічних засобів стали чарівником для маленької Даринки Мостової

У Даринки ДЦП і вона майже не рухається самостійно. Та дівчинка дуже любить милуватись зоряним небом і понад усе мріяла спостерігати за зірками, планетами та галактиками через телескоп. Вона з дитинства цікавиться планетами та годинами може надихатись зоряним небом, а потім відтворює це у картинах, які пише ніжками! Вона стала учасницею проекту «Здійсни мрію».

Компанія «Астарта-Київ» познайомилась із мрією дівчинки та вирішила влаштувати їх незабутню подорож до зірок. До реалізації долучились чарівники із Національного центру управління та випробувань космічних засобів та Державного космічного агентства України.

Даринка до останнього не знала, куди їде з батьками, а опинилась біля нового величезного промислового телескопа у Київській області, але найголовнішим подарунком став її власний телескоп. Ще дівчинці подарували справжню зірку. Відтепер одна зірочка на небі має ім'я Даринки! Завдяки спеціальній програмі малеча з домашнього комп’ютера зможе спостерігати за своєю зіркою.

Ще один подарунок - справжній домашній планетарій, який допоможе здійснити Даринці захопливу подорож нічним космосом, не виходячи з дому. А крім цього: світлові зірки-наліпки, книги про дослідження космосу та інші приємні дрібнички.


А також вона отримала фото її будинку у Волинській області, зроблене зі супутника, що знаходиться у космосі!


Підтримати Даринку приїхала волонтер проекту - Неля Шовкопляс, ведуча ранкового шоу «Сніданок з 1+1».

Дівчинка дізналась багато цікавого про дослідження космосу, українську космонавтику. дистанційне зондування Землі, перші телескопи. Цей день надовго запам'ятається Даринці, а на згадку про те, що мрії збуваються, в неї залишились подаруночки, які допоможуть їй досліджувати зірки та робити відкриття таємниць Всесвіту.

Дякуємо нашим неймовірним Чарівникам, соціально-відповідальному бізнесу за здійснення цієї мрії!