Благодійна організація «Ти не один» долучилася до «Щедрий вівторок»
27.08.2018
Fund

Благодійна організація «Ти не один» долучилася до «Щедрий вівторок»

Раді повідомити, що Благодійна організація «Ти не один» Благодійний Фонд 1+1 Медіа» долучився до глобальної благодійної спільноти Given Tuesday #ЩедрийВівторок та приєднався до списку благодійних організацій України, що 27 листопада запропонують зробити внесок та допомогти у загальних масштабах.

Фондом «Ти не один» був підписаний Меморандум, та проведені перші зустрічі відносно активацій, які будуть проведені цього року в рамках діючих проектів «Здійсни мрію», «Право на освіту», «Переможці». Це чудова нагода об’єднати ресурси усіх охочих приєднатися до глобального дня соціальної щедрості та доброти. Усі небайдужі можуть допомогти не лише грошима на реалізацію цих проектів, але й допомогти своїм часом, знаннями, вміннями та ресурсами.

«Ти не один» БФ 1+1 Медіа» радий бути частиною #ЩедрийВівторок та розповісти про ефективну позитивну благодійність! Показати приклади об’єднання зусиль та поширювати наш позитивний досвід, та звісно долучити усіх охочих до наших проектів, направлених на допомогу в здійсненні мрій дітей у проекті «Здійсни мрію», забезпечення безперешкодного доступу до освіти, завдяки проекту «Право на освіту» та реабілітацію військових та їх сімей в проекті «Переможці».

«Благодійний показ соціальної реклами»-це перша активація, що відбулася 21 серпня у рамках проекту #ЩедрийВівторок.

https://www.youtube.com/watch?v=deBy9wjhyfw

Приєднання України до глобального руху стало можливим завдяки ініціативній групі, до якої увійшли Клуб Добродіїв, Український форум благодійників та інші партнерські організації та друзі БО «Ти не один».