Благодійний фонд «Ти не один» отримав першу національну нагороду
28.05.2018
Guardianship

Благодійний фонд «Ти не один» отримав першу національну нагороду

Вчора, 22 березня, проект «Здійсни мрію», благодійного фонду «Ти не один», отримав свою першу нагороду Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2017» у номінації «Благодійність в медіа». Подія визначила найкращі доброчинні організації та практики, відзначивши їх титулом «Янгол добра».

Благодійний фонд «Ти не один» створений групою 1+1 медіа у листопаді 2017 року. Його керівник – журналістка і громадська діячка Власта Шовковська. Фонд концентрує увагу на трьох основних напрямках: розвиток безбар'єрного суспільства, у тому числі всебічна допомога воїнам АТО і паралімпійцям; розвиток нації, яка мріє про втілення бажань тяжкохворих дітей, допомога в пошуку шансу на одужання, а також реабілітація батьків дитини; розвиток освітньої сфери в Україні, зокрема, втілення тематичних і спеціалізованих просвітницьких проектів.

Проект «Здійсни мрію» допомагає реалізовувати мрії дітей, для яких кожен прожитий день – це чудо. Команда ініціативи об'єднує чарівників та мрійників з усієї країни та знаходить підтримку у відомих людей. За час існування проекту реалізовано вже понад 50 дитячих мрій.

«Перша нагорода для нас дуже символічна, оскільки наш фонд був створений півроку тому та за досить короткий проміжок часу встиг отримати визнання від наших партнерів, меценатів та громадськості. Це означає, що ми на правильному шляху, хоч і стоїмо тільки на його початку. Попереду нас чекає багато благодійних проектів, головна задача яких – опіка над найбільш незахищеними групами населення України», – коментує керівник благодійного фонду «Ти не один» Власта Шовковська.

Окрім «Здійсни мрію», благодійний фонд «Ти не один» опікується проектами «Переможці» та «Право на освіту».