​1+1 медіа створила перший медійний благодійний фонд
28.05.2018
Fund

​1+1 медіа створила перший медійний благодійний фонд

Сьогодні, 1 листопаду, 1+1 медіа заявили про створення нового благодійного фонду – “ти не один”.

За останні два роки Медіа-група успішно реалізовує низку соціальних благодійних проектів, допомагаючи тим, хто цього найбільше потребує. Значний суспільний резонанс та успіх таких проектів як: "Переможці", яким опікується Соломія Вітвіцька, "Здійсни Мрію" Лідії Таран w та "Право на освіту" Наталії Мосейчук, привів керівництво медіа-групи не тільки до розуміння правильності обраного шляху, а й необхідності його розширення. Розуміючи і приймаючи свою відповідальність керівництво медіа-групи прийняло рішення створити благодійний фонд «Ти не один»1 + 1 медіа та здійснювати спрямований медійний контроль над важливими проблемами у суспільстві.

«Ми вирішили використовувати можливості наших телеканалів для того, щоб розповідати про здійснення мрій дітей, досягнення шкіл, успіхи параолімпійців і повернення до активного життя бійців АТО. При виборі благодійних проектів ми усвідомлено орієнтувалися на напрямки і проекти, які найбільшою мірою страждають від відсутності відкритої, активної, професійної та небайдужою комунікації. Кожен з них об'єднує не тільки приналежність до Групи «1 + 1 Медіа», а й спільна місія, загальні цінності і єдиний підхід до комунікації, яка повинна бути відкритою, активною, професійної та небайдужою. Ми розуміємо всю відповідальність, але успіх попередніх проектів дозволяє нам вірити в успіх фонду, і в те, що таким чином ми зможемо допомагати більше» - прокоментвав Олександр Ткаченко, Генеральний директор 1+1 медіа:

Керівником Благодійного Фонду призначено журналіста та громадського діяча Власту Шовковську. «Успішна реалізація благодійних проектів показала - ми знаходимось на початку великого шляху і благородного шляху. В нашому суспільстві поступово формується прошарок людей, які усвідомлюють свою відповідальність за наше майбутнє і не залишаються осторонь від гострих проблем і готові просто допомагати тим, хто цього потребує» - зазначила Керівник Фонду.

Фонд сконцентрує свою увагу на трьох основних напрямках, об'єднаних ідеєю опіки над найбільш незахищеними з груп населення:

  • Розвиток безбар'єрного суспільства, зокрема, всебічна допомога воїнам АТО з обмеженими можливостями та параолімпійцям
  • Розвиток нації, що мріє, зокрема, втілення бажань тяжкохворих дітей, допомога в пошуку унікального шансу на одужання, а також реабілітація батьків дитини
  • Розвиток освітянської сфери в Україні, зокрема, втілення тематичних та спеціалізованих просвітницьких проектів

Для прозорості діяльності БФ «Ти не один» 1+1 медіа була створена Наглядова Рада Фонду до якої ввійшли: Олександр Ткаченко, Гаррік Корогодський, Андрій Федорів, Ольга Кудіненко, Борис Ложкін, Олексій Павленко, Юрій Логуш, Роман Торговицький, Геннадій Чижиков.

Світлана Павелецька

PR-директор

+380673117376

+38 044 490 0101

skype: svetlana.paveletskaya

media.1plus1.ua

Київ, Кириловська 23, 04080