10 вересня відбулося відкриття Школи Супергероїв
11.09.2018
Education

10 вересня відбулося відкриття Школи Супергероїв

10 вересня відбулася довгоочікувана подія в рамках програми Благодійної організації «Ти не один» «Право на освіту» – Відкриття Школи Супергероїв на базі національної дитячої спеціалізованої лікарні Охматдит.

Завдяки благодійному марафону у «Сніданок 1+1» було зібрано кошти на ремонт та облаштування Школи для маленьких пацієнтів, що перебувають на стаціонарному лікуванні від 3 днів до кількох років! «Однією з таких пацієнток у нас є дівчинка, яка знаходиться в лікарні вже впродовж 9 років і увесь цей час вона була відірвана від освітніх послуг. Зараз, завдяки роботі Школи кожного дня згідно із розкладом занять, усі маленькі пацієнти лікарні Охматдит зможуть навчатися за шкільною програмою, але з індивідуальним підходом до кожного: це можуть бути і групові заняття, і індивідуальні» - каже керівник БО «Ти не один» Власта Шовковська.
«Ми дуже радіємо тому, що завдяки об’єднанню ресурсів Каналу 1+1, телеглядачів, спонсорів, наших головних партнерів «Small heart with art» нам вдалося запустити цю унікальну Школу, зробити перебування дітей комфортним, надати їм сил, натхнення та необхідну освіту та соціалізацію. Ми впевнені, що такі Школи вже незабаром відкриються у Житомирській, Волинській та інших областях України» - каже куратор проекту Наталія Мосейчук.

Кожен регіон може приєднатися до цієї ініціативи, необхідними методиками та практичними навичками Фонд «Ти не один» та партнери охоче поділяться. Також, проект можуть підтримати меценати та соціально-відповідальний бізнес.