Наталія Мосейчук презентувала проект "Право на освіту" на конференції «Нова українська школа – старт реформи, участь громад»
23.08.2018
Education

Наталія Мосейчук презентувала проект "Право на освіту" на конференції «Нова українська школа – старт реформи, участь громад»

У вересні 2018 року по всій Україні діти підуть в перший клас Нової української школи. Старту реформи передувала масштабна підготовка, направлена на 3 основні зміни: створення нового освітнього середовища, нового змісту освіти та перепідготовка вчителів.

Благодійна організація "Ти не один" БФ "1+1 Медіа" на чолі куратора проекта Наталі Мосейчук, презентували проект "Право на освіту" на цьогорічній вчительській конференції «Нова українська школа – старт реформи, участь громад», що було організовано Міністерство освіти і науки України. Сесію нашої панелі відкрила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич Lilia Hrynevych.

Наталія Мосейчук висвітила окреме питання забезпечення освіти для всіх , а саме питання освіти дітей, які перебувають на довготривалому лікуванні. Це дуже гостра тема - є діти, що живуть у лікарнях не один рік. І вони не мають залишатися поза освітою. Великою командою представників проекта "Право на освіту" та партнерів працюємо над вирішенням цього питання - створена робоча група, є напрацювання та у вересні ми матимемо нагоду подивитися на результати.


Нагадаємо, що вже незабаром буде запущено другий клас Школи Супергероїв НДСЛ Охматдит, що підтримано БФ "1+1 Медіа". Ця школа для дітей, що знаходяться у лікарні та не мають можливості відвідувати звичайні загальноосвітні школи. Ця школа містимете унікальні методики, практики та якість надання освітніх послуг. Дуже чекаємо на відкриття та за радістю ширемо наш досвід на інші лікарні та міста України.