Наталія Мосейчук відкрила блог на ТСН.ua з першою темою як захистити право на освіту в лікарнях
30.05.2018
Education

Наталія Мосейчук відкрила блог на ТСН.ua з першою темою як захистити право на освіту в лікарнях

Телеведуча 1+1 Наталія Мосейчук– вчителька англійської мови за фахом і журналіст за життєвим покликанням -торік вирішила взяти на себе соціальну місію – зробити так, щоб тема вчителів, освітніх реформ, вирішення проблем шкіл та захист прав освітян, учнів і їх батьків стала центральною в суспільстві і була рейтинговою.

З-поміж різних історій на цю тему, які виходили в ефірі впродовж 2017 року, було зроблено сумне відкриття,- ми втратили право на освіту маленьких пацієнтів. А в Україні, за орієнтовними підрахунками налічується 33 обласні дитячі лікарні, зокрема, працюють сотні різних відділень, маленьких районних та ще спеціалізованих клінік. Тобто у нас є тисячі хворих дітей, які перебувають на лікуванні понад два тижні чи змушені регулярно проходити процедури та жити між лікарнею і домом і яким важливо навчатися, не втрачати контакт з життям, думати про майбутнє, розкривати свої таланти. Наразі ніхто не опікується освітою хворих дітей. Це проблема батьків. А в Європі та цивілізованому світі – школи в лікарнях є нормою. Чому в нас не так ? Як вдалося відкрити першу школу у ВІЛ-відділенні Охматдит і хто наразі оплачує зарплату вчителям? Яка команда працює над змінами в темі освіти для дитячих відділень у лікарнях? Як готові працювати МОЗ і МОН, щоб забезпечити право на освіту маленьких пацієнтів? Що для цього потрібно? Як можна допомогти?

Читайте за посиланням блог Наталії https://tsn.ua/blogi/themes/zhittya/bezpr-osvitni-likarni-1084385.html

У Наталії є команда однодумців і потужна журналістська підтримка ТСН і Право на владу. І це фактично, дія четвертої влади, завдяки якій люди можуть більше і мають більше надії вирішити проблему на всіх рівнях та нарешті змінити пріоритети в державі – освіта, охорона здоров’я, безпека – це теми номер один. Теми майбутнього наших дітей. Боротися треба не за владу, а за життя країни. І якщо ви сьогодні не в кріслі та не на посаді – все одно можете, об’єднуючись, зробити багато. Пишіть на фб Наталії https://www.facebook.com/1plus1.NataliaMoseichuk

Профіль Наталії:

https://tsn.ua/authors/nataliya-moseychuk