Переможці-2 разом із Соломією Вітвіцькою надихають Південно-Африканську республіку
23.05.2019
Education

Переможці-2 разом із Соломією Вітвіцькою надихають Південно-Африканську республіку

У ці дні з 20 по 26 травня соціально-мультимедійний проект Переможці-2, створений ТСН, 1+1 і журналом VIVA, вперше буде презентований у містах Кейптаун, Преторія, Йоханнесбург на запрошення Південно-Африканської Республіки. Подія відбувається за участі Фонду Ти не один, Української асоціації в ПАР за підтримки Посольства України та МЗС. Відтепер на карті світового туру Переможців 23 країни.


На африканській землі Переможців презентують герої і ветерани АТО Володимир Воропай та Ольга Тарасевич (Бенда); Соломія Вітвіцька, куратор проекту, ведуча новин ТСН; та відома волонтерка Анна Гвоздяр.

Переможці здійснять похід до серця Кейптауна – на Столову Гору, звідки відкривається дивовижний краєвид на все місто та ціле узбережжя. Українці проведуть зустрічі зі школярами Клеймонт, вестерн Кейп та українською громадою, а також африканськими парламентарями та відомими місцевими паралімпійцями.

Реабілітація та проблеми людей з інвалідністю дуже актуальні в ПАР, і згідно зі статистикою у чотирьох регіонах Південної Африки, тільки 26-55% таких людей мають вільний доступ до важливої допомоги. Українські Переможці показують неймовірні історії героїв та паралімпійців про подолання важких травм та перемогу над собою, про те, як волонтери, медіа, телезірки, лідери думок, активісти, дипломати, компанії, фонди та об’єднуються разом і досягають неймовірних результатів попри важку ситуацію в країні – навчають протезистів, забезпечують спортивні протези, програми реабілітації, впливають на важливі державні зміни та надихають весь світ.

Нагадаємо, що Переможців підтримують Нік Вуйчич, Девід Лінч, Папа Римський Франциск, відомий американський ветеран Шайло Гарріс та ін

Відео-арт Переможці -2: https://www.youtube.com/watch?v=m4vtQkRPpV4

Офіційна сторінка проекту Переможці -2 у фейсбуці: https://www.facebook.com/thevictors2017/?epa=SEARCH_BOX