Проект "Здійсни мрію" підтримало Pesto cafe!
09.04.2019
Guardianship

Проект "Здійсни мрію" підтримало Pesto cafe!

09 квітня стартувала благодійна акція «Здійсни Мрію» з Pesto cafe #мріюнадихаюдопомагаюдітям.

Відтепер маленькі дива траплятимуться частіше – точніше кожного разу, коли ви їстимете пресмачну піцу в PESTO CAFE та Mister Twister!

Ці заклади вирішили стати справжніми чарівниками та приєднатися до проекту "Здійсни мрію" і подарувати диво одному маленькому мрійнику і усій столичній лікарні ОХМАТДИТ!

Замовляючи піцу в Pesto café та Mister Twister ви автоматично стаєте учасником благодійної акції. З кожної проданої піци частина коштів (5 гривень) перераховуватиметься у Благодійний фонд 1+1 медіа «Ти не один» на реалізацію мрії 4-х річного Ромчика, який бореться із лейкозом у Львівському Охматдиті.

У рамках арт-марафону «Моя дитяча мрія» Ромчик намалював «супермобіль», на якому мріє покататись. Лікування забирає багато сил у малечі, тож саме машинки допомагають йому відволікатися від складних і виснажливих процедур.

Зовсім скоро, завдяки чарівникам «Здійсни мрію» та небайдужим людям, цей малюнок Роми оживе і в Охматдиті з’явиться «супермобіль», який максимально відповідатиме картинці. Завдяки такому автомобілю маленькі мрійники, які борються за своє життя, зможуть вільно та швидко пересуватись територією лікарні.

PESTO CAFE допомагають чимшвидше зібрати необхідну суму, тож, замовляючи в них піцу, ви робите добру справу та даруєте діткам усмішки.

Крім цього, у мережі ресторанів можна придбати мотиваційні наклейки за 20 гривень, гроші за які теж відправляться на здійснення мрії дитини.

Акція триватиме до 31 травня 2019 року, тож у вас є ще достатньо часу, аби долучитись до Космосу добрих справ