Власта Шовковська припиняє очолювати Благодійни фонд "1+1 Медіа"
07.02.2019
Fund

Власта Шовковська припиняє очолювати Благодійни фонд "1+1 Медіа"

Сьогодні, 7 лютого, директор Благодійної організації "Ти не один" Благодійний фонд "1+1 Медіа" Власта Шовковська припиняє співпрацю з компанією. За півтора роки роботи Власті та команді 1+1 медіа вдалось сформувати структуру, налагодити процеси, заручитись підтримкою партнерів, меценатів і громадськості, а також принести 1+1 медіа нові нагороди. Завдяки проектам, які реалізовуються під егідою Благодійного фонду, нам вдається якомога ширше висвітлювати актуальні соціальні теми, лобіювати на законодавчому рівні нагальні питання, а також долучати та привчати суспільство до культури благодійності. Керівництво Компанії висловили Власті щирі слова подяки за її вклад у розвиток організації та побажали тільки позитивних емоцій і професійних здобутків!

Директором Благодійного фонду «Ти не один» призначена Марина Гриценко, керівник групи з корпоративної соціальної відповідальності. Марина працює у компанії більш як два роки і за цей час зарекомендувала себе як ініціативний, відповідальний і талановитий керівник і системний управлінець із стратегічним мисленням. Зичимо Марині успіхів, нових ідей та цікавих викликів! Віримо, що з таким завзяттям і нестримним бажанням творити добро все обов’язково вийде!

Нагадаємо, благодійний фонд 1+1 медіа «Ти не один» засновано 2 листопада 2017 року. Фонд зосереджує свою увагу на трьох основних напрямках: розвиток нації, що мріє (проект «Здійсни мрію»); розвиток освітянської сфери в Україні (проект «Право на освіту»); розвиток безбар'єрного суспільства (мультимедійний проект «Переможці»).