ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУР ПРОЕКТУ «ЗДІЙСНИ МРІЮ» СТАРТУВАВ В ОДЕСІ
06.09.2018
Guardianship

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУР ПРОЕКТУ «ЗДІЙСНИ МРІЮ» СТАРТУВАВ В ОДЕСІ

4 вересня команда благодійного проекту «Здійсни мрію», разом з його куратором, ведучою ТСН Лідією Таран, благодійним фондом «Ти не один» 1 + 1 медіа і його директором Властою Шовковською, психологом Володимиром Миколенко вирушили в чарівний тур #МояДитячаМрія.

Перше місто, у яке завітав тур - стала Південна Пальміра.

Мета туру - надихнути дітей мріяти без кордонів і зібрати малюнки їхніх мрій для арт-марафону #МояДитячаМрія. Якщо намалювати мрію, то можна зробити її видимою, а значить більш реальною. Ці малюнки стануть частиною великого кольорового Променя і під час новорічних свят полетять до зірок. Про всі ці мрії дізнається Всесвіт, і в цей момент ми всі разом одночасно зможемо загадати бажання, щоб все обов'язково здійснилося!

У вівторок у команди проекту Здійсни мрію і куратора Лідії Таран був дуже насичений день. Вони зустрілися з юними мрійниками в міській дитячій клінічній лікарні №1, а також з учнями гімназії №6 на Уроці мрій, а також, з підопічними дитячого будинку - для того щоб допомогти дітям знайти свою мрію і разом намалювати її.

В Одесі команда проекту познайомившись з майбутніми космонавтами, балеринами, засновниками притулків для тварин, а також з майбутніми футболістами, поліцейськими і навіть з приборкувачами тигрів. ТОП найяскравіших мрій маленьких одеситів - це стати лікарем на великому кораблі, полетіти в Роттердам до хресної мами, поплавати з дельфіном, стати автором комп'ютерної програми для космонавтів, побудувати суперлікарню від всіх хвороб, полетіти в Сингапур, стати кращою тенісисткою ніж Світоліна (!)

Зовсім скоро команда Чарівників - психологів, арт-терапевтів і фей проекту - телеведучими Лідією Таран та Олександрою Лободою, вирушать далі в дорогу, в лікарні і школи Луцька, Львова, Дніпра, Харкова, Маріуполя та Краматорська, де будуть вчити мріяти юне покоління.

«Завдяки туру ми зможемо надихнути більше дітей знайти їх мрію і наблизитися до мети нашого арт-марафону #МояДитячаМрія - зібрати 100 000 малюнків мрій. Тисячі неймовірних малюнків і слів! Ми подаруємо натхнення дітям, навчимо їх мріяти і вірити в своє майбутнє, вірити в диво і в свої сили, а також зробимо тему мрій дійсно важливою в сім'ї та суспільстві. Про мрії потрібно говорити серйозно і домашнє завдання всім батькам - поговоріть зі своїми дітьми про мрії! Ви перші, кому вони хочуть про це розповісти», - прокоментувала куратор проекту, ведуча новин ТСН Лідія Таран.

Важливо: зовсім нещодавно проект «Здійсни мрію» ініціював дослідження «Про що мріють діти?», Результати якого приголомшили всіх. Як виявилося, справжню мрію мають тільки 5% дітей, а 95% мають просто бажання, які здебільшого матеріальні. Діти просто не знають про те, як це - мати мрію. А, можливо, вони просто бояться мріяти?

Як виявилося, 4 вересня став знаковим для Одеси, адже саме в цей день, в школах по всій Україні відбулися уроки мрій, головна мета яких - навчити дітей мріяти без кордонів і йти до мети. Концепцію уроку розробили кращі вчителі - фіналісти премії Global Teacher Prize Ukraine 2017 разом з командою Освіторіі і Наталією Мосейчук.

Приєднатися до проекту і надихнути дітей мріяти легко! Просто намалюйте свою мрію і опублікувати малюнок в соціальних мережах, зазначивши його - #МояДитячаМрія

Сюжет ТСН – https://www.youtube.com/watch?v=qKVT_xMh93c

Промо-ролик туру - https://www.youtube.com/watch?v=sx5PQtj-dKw